[LARP] - Pravidlá serveru a ich vysvetlenie.

Goto down

[LARP] - Pravidlá serveru a ich vysvetlenie.

Příspěvek pro [E]klipsoSVK za Wed Aug 30, 2017 3:26 pm

1 napsal:
1 napsal:Pravidlo číslo #1.1 - Bunnyhopping - skákanie za cielom dostať sa rýchlo z bodu A do bodu B.
Pravidlo číslo #1.2 - Carsurfing - stánie na vrchu idúceho vozidla. Toto pravidlo sa nepočíta napríklad na korbu pickupu.
Pravidlo číslo #1.3 - Chickenrunning - behanie zo strany na stranu alebo skákanie počas toho ako po vás niekto striela.
Pravidlo číslo #1.4 - Nehranie akcií - každý hráč je povinný hrať akcie ako napríklad prezliekanie sa, pitie, jedenie a podobne.
Pravidlo číslo #1.5 - Provokovanie - zbytočné provokovanie iných hráčov, či polície los angeles alebo podobné veci.
Pravidlo číslo #1.6 - Tapping - je prísne zakázané stláčať "W" za účelom zvýšenej rýchlosti na bicykli, neplatí pre "BMX".
Pravidlo číslo #1.7 - Ninjajack - ukradnutie auta v ktorom je iný hráč bez príslušného roleplayu.
Pravidlo číslo #1.8 - Asspulling - vyťahovanie a odisťovanie zbrane bez príslušného zahrania pomocou /me, /ame alebo /do.
Pravidlo číslo #1.9 - Race Mixing - mixovanie rasy charakteru pomocou skinu, tzn. raz je černoch, raz je biely.
Pravidlo číslo #2.1 - Carparking - je zakázané zastaviť vozidlom na hráčovi za účelom jeho zranenia/zabitia.
Pravidlo číslo #2.2 - Injuries - nehranie zranení napríklad po útoku zbraňou, autohavárii alebo akejkoľvek situácii.
Pravidlo číslo #2.3 - Inzeráty - zakladanie nereálnych inzerátov (napr. na nelegálne držané zbrane, drogy) je prísne zakázané.
Pravidlo číslo #2.4 - Zakázanie trollovania rôzneho typu či sa trestá rôzne typy cheatovania či je to "SOBEIT" alebo iné cheaty - BANOVANE!
Pravidlo číslo #2.5 - Koľko je povolené postáv? Povolené postavy môžete mať 3! Ale nesmiete mať jednu v štátnej frakcii a druhú v officu gangu.
Pravidlo číslo #2.6 - Je povolené robbing & scamming od levelu "3" a maximálne do 30 tisíc dolárov. Pri vykrádaní musia mať všetky osoby lvl 3!
Pravidlo číslo #2.7 - Je prísne zakázané vykrádať policajné vozidla všetkého druhu - taktiež brať zbrane od člena polície keď je "mrtvý" alebo iné.
Pravidlo číslo #2.8 - Je zakázané tappovať na motorke pri "unikaní PD´s" jedine mimo "595" keď zaRPite že sa naklánate dopredu je to povolené.
Pravidlo číslo #2.9 - Je prísne zakázané si vylepšovať vaše či cudzie vozidlá cez takzvaný "handling" prísne zakázané, trestané PKačkom.
Pravidlo číslo #3.1 - Je zakázané si predávať zbrane cez osobu na osobu alebo predávať zbrane s ammunation shopu, trestané PK alebo BANOM!

Metagaming: Ste nováčik, začnete hrávať na našom serveru no ale odrazu vás niekto chce prepadnuť. Osoba drží zbraň a pýta od vás peniaze. No nemáte pri sebe telefón cez ktorý by ste zavolali políciu. Dostávate sa k situácii ako sa zachrániť však? Je zakázané napísať niekomu do PMky ako napríklad vidíš policajta na serveru ktoré je ON-DUTY tak je zakázané mu napísať cez PMku či skype alebo TS3 a podobne aby ťa prišiel zachrániť. Čiastočne nesmiete miešať informácie ICly veci do OOCly situácie. Vždy len ICly cestou čož je telefón, vysielačka alebo čiastočne iné ICly veci.

Deathmatching:Definovaný ako zabíjanie hráčov bez dostatočného dôvodu. Vraždy, prestrelky a bitky musia byť plné "roleplayované" hlavne vražda osoby, čiastočne a skrátené je - zakázané zabíjať hráčov bez riadneho dôvodu taktiež tam platí terorizmus je prísne zakázany na serveru! Ako funguje bitka? Normálne netreba tam ukazovať rôzne RP akcie pomocou /me - začnete sa biť bez RP a na koniec budete RPiť zranenie v /do ......

Powergaming: Dajme tomu že vy si práve idete vyberať peniaze s bankomatu, no zrazu príde černoch ktorý je hrozne agresívny a dá vám nôž k krku. ČO urobíte? Bude chcieť po vás peniaze a ostatné veci ako mobil a podobné veci čo máte pri sebe - typické okradnutie pri bankomate čo je aj dosť častá a bežná vec v reálnom živote - fajn.. budete spolupracovať? To by ste mali! Nesmiete urobiť niečo také že /me chytil mu nôž a následne ho prehodil a hodil na strechu budovy skrátene povedané - nesmiete sa hrať moc na supermana čím myslím "hrdinu" normálne RP bude lepšie pre vás aj pre pána ktorý vám síce okradne o pár tisíc ale čo už no - zarobíte si to znova.. normálne spolupracovať a nehrať sa na hrdinu!

Item Farming:Zakazuje sa prenášanie itemov, peňazí či zbraní z vášho účtu na účet ktorý máte momentálne aktivný. Či idete na hlavnú postavu kde máte okolo 80 000 dolárov amerických a potrebujete na vašu druhú vedlajšiu postavu si dať peniaze na vodický preukaz a podobne.

Korupcia: Je prísne zakázane robiť korupciu v štátnej frakcii ako hasiči, zachranári, polícia a podobne. Trestanie sa koná systémom "PK" "CK"

Zbrane: Ako to funguje s zbranama? Jednoducho všetko sa musí RPiť okrem "DEAGLE" "9mm" "Nôž" "Pálka" a taktiež aj "BITKA" normálne vyberete a robíte svoju akciu dajme si príklad no. Prepadne vás dajme tomu hispánec - no.. chcete sa brániť vyberete nôž a proste idete nanho bez RP to je dobre. Ale ako napríklad - M4A1 alebo TEC9 alebo iné zbrane ktoré sú v GTA a nejsú menované trocha hore musia sa RPiť a hlavne prosím vás.

Fear: Podle překladu již víte, že se jedná o strach. Ano, i zde musíte zahrát strach v patřičních situacích. Například nesmíte jezdit do nějakého hoodu a nadávat tam, dále zahrát strach pokud na vás bude vytažena zbraň a podobně. Toto pravidlo sa trestá ajailom približne asi okolo 30 minút.

Ako je to pri nahánačke s PD´s?: Normálne sa rozhodnete že budete utekať hraje sa na LSRP style čiže.. búranie do stromov skákanie cez kopce vôbec nič také neplatí pri nahánačke až kým nenabúrate do hráča ktorý pôjde okolo potom treba zastaviť a normálne RPIť svoje zranenie, diky moc .
avatar
[E]klipsoSVK
Administrátor

Posts : 14
Join date : 29. 08. 17
Age : 18
Location : Slovakia, Bratislava.

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru