.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Životopis] - Maddox Everett.

Goto down

[Životopis] - Maddox Everett. Empty [Životopis] - Maddox Everett.

Příspěvek pro [E]klipsoSVK Sun Sep 03, 2017 12:32 pm

> Fotografia muža menom Maddox Everett. <
[Životopis] - Maddox Everett. SI13Kh1
> Kapitola #1- Nový domov v Los Angeles? <
Zdravím vás, chcel by som vám porozprávať môj príbeh ako pomaly prežívam svoj prekrásny život v meste menom "Los Angeles" Začnem teda. Moje meno je Maddox Everett a narodil som sa presnejšie v Californi, San Franscisco v malom meste kde som býval s mamov pretože otec nás opustil hneď ako som sa narodil čo bolo 25.10 - 1990. Prežíval som svoje dectvo v škole a poobede na ihrisku s kamarátmi zo školy. O rok neskôr sa narodil môj mladší brat menom Scott Everett. Keď sme obaja už dospievali a vedeli čo je svet zač tak sme sa rozhodli ísť na strednú školu ktorá sa nachádzala presnejšie v Californi, San Franscico škola bola na odpor "Firefighter and police traning" bola to veľmi dobrá škola ale prakticky bola aj s jedného pohľadu dosť zložitá, tým myslím fyzické zkusenosti alebo psychické testy. Dalo sa to všetko krásne prechádzať stačilo sa sústrediť na jednu určenú vec ktorú sme chceli obaja dosiahnuť a to bola dokončiť strednú školu a potom nastúpiť do služby ako polícia alebo hasič. Samozrejme keď sme dokončili školu začali sme pracovať u jedneho chlapa menom Vincenzo bol to talian pracovali sme uňho s malom servise na kraji mesta. Neskôr keď sme si zarobili určené peniaze kúpili sme si malý rodinný dom v meste California, Los Angeles. Čož bolo tam kde sme sa pomaly časom presťahovali a kúpili ten svoj malý dom, nebola to žiadna sláva alebo bolo to úplne pohode dalo sa tam normálne bývať taktiež aj žiť. Dokázali sme normálne fungovať v jednom dome. Myslím že na úvod všetko!
[Životopis] - Maddox Everett. TzND1bP
> Fotografia mesta kde sa presťahovali Everetti v Los Angeles. <
> Kapitola #2 - Nová práca a nové klasické auto? <
Zdravím vás, minulú kapitolu ste úspešne prečítali čo som veľmi rád. Začneme druhov kapitolou môjho príbehu. Ako sme sa presťahovali do mesta Los Angeles dá sa povedať do malej "dediny" ktorá sa volá "Palomino Creek" tak sme si rovno dávali prihlášku k polici. Poslali sme vyplnenú prihlášku rovno veliteľovi - Police Deparment Los Angeles. Pár dni neskôr nám prišla pošta, napínavo sme s bratom otvárali obálku kde bol list presne od polície s mesta Los Angeles, začali sme pozorne čítať celý text od začiatku až do konca a na konci bolo napísané boli ste "PRIJATÝ" pozreli sme sa na seba navzájom a následne na seba mierne pousmiali. O ďalší deň neskôr sme šli do mesta s autom typu "Sadler" staré auto ale nebolo ani moc drahé potom čo sme prišli do mesta zastavili sme sa na policajnú stanicu kde sme mali pohovor s veliteľom - Police Deparment Los Angeles. Povedali sme mu náš príbeh k tomu prečo sa chceme dostať k policajtom strážnikov zákona to platí ako pre koho, hehe. Povedal "poriadku, podte" šli sme do garáže kde nám udelil vlastné vozidlo potom neskôr po pár motivačních slovách ukázal šatne kde sme si mali obliesť peknú čiernu policajnú uniformu. Neskôr o jednu hodinu sme už sedeli v aute s jedným strážnikom hodnosťou "Police Officer II" a behali po meste a kontrolovali ulice ako napríklad "Idlewood" a podobne. Neskôr sme dostali povýšenie na "Police Officer I" s "Cadetu" potom sme mali možnosť už jazdiť vo svojom vozidle. Tak to je prakticky aj teoretický všetko na túto kapitolu, zážitok ako má byť uvidíme čo nás bude čakať na služba v našom krásnom aute možno prestrelka huh? Zatiaľ ahoj!
[Životopis] - Maddox Everett. VFGgiVx
> Fotografia ako Maddox a Scott nastupovali k Police Deparment - Los Angeles. <
[E]klipsoSVK
[E]klipsoSVK
Administrátor

Posts : 14
Join date : 29. 08. 17
Age : 23
Location : Slovakia, Bratislava.

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru