[LAMD] - Vzor pre skopírovanie prihlášky.

Goto down

[LAMD] - Vzor pre skopírovanie prihlášky.

Příspěvek pro Maxik za Sun Sep 03, 2017 4:18 pm

1 napsal:

kód:
[b](IC) část:[/b]

[b]Jméno:[/b]
[b]Příjmení:[/b]
[b]Datum narození:[/b]
[b]Dosažené vzdělání:[/b]
[b]Průkazy:(které máte, zakřížkujte do [x]). [/b]
[b]Řidičský průkaz A:[] [/b]
[b]Řidičský průkaz B:[] [/b]
[b]Řidičský průkaz C:[] [/b]
[b]Řidičský průkaz D+E:[] [/b]
[b]Lodní licence:[][/b]
[b]Letecký průkaz:[][/b]

[b]Hippokratova přísaha:[/b]
Přísahám a volám Apollóna lékaře a Asklépia a Hygieiu a Panakín a všechny bohy a bohyně za svědky, že budu tuto smlouvu a přísahu dle svých možností a dle svého svědomí dodržovat.
Toho, kdo mě naučil umění lékařskému, budu si vážit jako svých rodičů a budu ho ze svého zajištění podporovat. Když se dostane do nouze, dám mu ze svého, stejně jako i jeho potomkům dám a budou pro mne jako moji bratři. Pokud po znalosti tohoto umění (lékařského) zatouží, budu je vyučovat zdarma a bez smlouvy. Seznámím své syny a syny svého učitele a všechny ustanovené a na lékařský mrav přísahající s předpisy, přednáškami a se všemi ostatními radami. Jinak však s nimi neseznámím nikoho dalšího.
Lékařské úkony budu konat v zájmu a ve prospěch nemocného, dle svých schopností a svého úsudku. Vystříhám se všeho, co by bylo ke škodě a co by nebylo správné.
Nepodám nikomu smrtící prostředek, ani kdyby mne o to kdokoli požádal, a nikomu také nebudu radit (jak zemřít). Žádné ženě nedám prostředek k vyhnání plodu.
Svůj život uchovám v čistotě a bohabojnosti, stejně tak i své lékařské umění. Nebudu (lidské tělo) řezat, ani ty, co trpí kameny, a tento zákrok přenechám mužům, kteří takovéto řemeslo provádějí.
Do všech domů, kam vstoupím, budu vstupovat ve prospěch nemocného, zbaven každého vědomého bezpráví a každého zlého činu. Zvláště se vystříhám pohlavního zneužití žen i mužů, svobodných i otroků. Cokoli, co při léčbě i mimo svou praxi ve styku s lidmi uvidím a uslyším, co se nesmí sdělit, to zamlčím a uchovám v tajnosti.
Když tuto přísahu dodržím a neporuším, nechť ve svém životě i ve svém umění skromně dopředu postoupím. Tak získám si vážnost všech lidí po všechny ty časy. Když ale zákazy přestoupím a přísahu poruším, nechť stane se pravý opak.
[b]Přísahám:[] [/b]
[b]Nepřísahám:[] [/b]
[b]Podpis:[/b]

[b]Co nám můžete nabídnout v LAMC?(Rozepiš se(min. 30 slov.)[/b]
[b]Co čekáš od sboru LAMC?(min. 20 slov)[/b]

[b]OOC část:[/b]

[b]Jméno:[/b]
[b]Jak často jste přítomni na servru LARP?[/b]
[b]Věk:[/b]
[b]Zkušenosti z EMS RP: (rozepiš se)[/b]
[b]Jiné IC na serveri:[/b]

Maxik
Administrátor

Posts : 5
Join date : 03. 09. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru