Los Angeles Fire Department - Ranks

Goto down

Los Angeles Fire Department - Ranks

Příspěvek pro Alone za Fri Sep 15, 2017 5:28 pm

Los Angeles Fire Department - RanksFirefighter - (FF) - základní pracovník. Většinou 1 - 3 ve většině společností. (Poznámka: "FireFighter" je obecný termín pro všechny členy hasičského sboru, ale je to také hodnost v rámci organizace.)

Driver - Také známý jako "Inženýr", "Chauffeur", "Provozovatel ohňových zařízení" (FEO) a další termíny. Ve většině oddělení to je osoba, která řídí vozidlo a ovládá čerpadlo nebo anténu. On je odborník, který o tomto aparátu ví všechno. Poznámka: V některých severních městech může být řidič a provozovatel / technik čerpadla dva různí lidé. Poznámka: Některé oddělení mohou mít hodnost "Second Driver" nebo "Sub-Driver". Jedná se o osobu určenou k řízení, když je z nějakého důvodu vypnut pravidelný řidič. Útvary bez této pozice obvykle zaplatí řidiči hasičského placení nebo "out-of-class" za den.

Lieutenant - (Lt.) - o je obvykle důstojník nad jednou společností. V závislosti na městě může být na motoru, kamionu, záchranné společnosti nebo cokoli jiného. Na stanici by mohlo být více než jedno. Některá města nebudou mít poručíky, ale půjdou z řidiče na kapitána do své struktury.

Captain - (Capt.) - tento důstojník ovládá jednu společnost, ale také je hodnostářem na stanici, která může mít několik společností. Může mít s ním jednoho nebo více poručíků. Tento důstojník je často počátečním povelem v naléhavých situacích a může být vyzván, aby vyplnil hlavního praporu během své nepřítomnosti. Kapitán může být také přes speciální sekci nebo funkci. Příklady jsou: odeslání na, školení

Senior Captain - Toto je poněkud vzácné označení. Některé oddělení nemají nadporučíka, ale mají místo "kapitána" a "staršího kapitána".

Battalion Chief - (BC) - Provozní dozor nad několika společnostmi. Často nejvyšší hodnostní důstojník ve službě 24 hodin. (Výjimka z této situace nastane ve velkých městech.) Může být také přes oddělení oddělení, jako je školení, komunikace atd. POZNÁMKA: V North Bay Ontario a některých dalších odděleních je tato pozice označována jako "Platoon Šéf "

District Chief -provozní dozor nad několika prapory. V závislosti na městě může být tato osoba také přes zvláštní skupinu, jako je školení nebo komunikace. Tato osoba by mohla být stejná jako velitel praporu, ale jen jiný název. (Například Houston FD má pozici: FF, řidič / inženýr,

Deputy or Assistant Chief - V některých odděleních to může být stejné jako battalion chief.. V jiných odděleních je to Staff Chief.

Alone
Administrátor

Posts : 8
Join date : 05. 09. 17

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru