[LAPD] - Ako sa zachová polícia v prípadoch?

Goto down

[LAPD] - Ako sa zachová polícia v prípadoch?

Příspěvek pro [E]klipsoSVK za Tue Sep 05, 2017 7:49 pm

1 napsal:Dobrý deň, občania alebo strážnici tohto nebezpečného mesta. Chcem vám tu rozpísať či informovať o tom ako sa zachováme.

Fajn, začneme čo urobí policajt keď ide normálne ako každý deň na prehliadku mesta či niekto nekoná kriminalitu? Dajme tomu že ide okolo bielé auto typu Premier a prekročí rýchlosť alebo prejde na červenú keď mal stáť, policajt zareaguje tým že osobu v danom vozidle zastaví a dá výstrahu keď sa osoba rozhodne strielať strážnika si zavolá automaticky pomocou vysielačky či iného prostriedku pomoc povie svoju pozíciu aké zbrane majú osoby a ako vyzerajú, potom dáva auto do zóny kde je v bezpeči a vyberá zbraň ktorú má po ruke a opetuje paľbu na vás, keď sa naoapak zase snažíte vyblokovať daného policajta tak viac ako dve vozidla vás budú blokovať. Až kým vás samozrejme nezastavtia a zadržia do cely - ktorá sa nachádza na LAPD-HQ. Prakticky všetko.


Fajn, ako sa zachová strážnika pri nahánačke s daným vozidlom? Dajme tomu ten istý postup zastaví sa biele auto typu Premier ale vozidlo odmieta zastaviť tak strážnik začne prenasledovať a začne hlásiť pozíciu kde sa daná osoba s vozidlom nachádza pritom ako hlási prichádza pomoc druhých policajtov v okolí či v najhoršiom celom meste či Sheriff alebo štátná polícia potom ak unikáte dlho dajú vám varovanie že začnú strielať ak nezastavíte prestrielia vám kolesá. Naopak keď začneme strielať vy prvý s vozidla, berú zbrane a strielajú celkovo na vozidlo aby ho zastavily úplne. Potom strážnici začnú zatýkať danú osobu.


avatar
[E]klipsoSVK
Administrátor

Posts : 14
Join date : 29. 08. 17
Age : 18
Location : Slovakia, Bratislava.

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru