.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[LARP] - Aktuálna situácia ohľadom staff teamu? .- [CLOSED] -.

Goto down

[LARP] - Aktuálna situácia ohľadom staff teamu? .- [CLOSED] -. Empty [LARP] - Aktuálna situácia ohľadom staff teamu? .- [CLOSED] -.

Příspěvek pro [E]klipsoSVK Thu Sep 07, 2017 6:48 pm

1 napsal:
[LARP] - Aktuálna situácia ohľadom staff teamu? .- [CLOSED] -. 2Itway6

Dobrý deň vám prajem, milý hráči. Chcel by som vám oznámiť že od dneska dňa 7.9 roku 2017 otvárame nábor do "staff teamu" vaše žiadosti mi môžete posielať do "SZ" čo znamená v skratke súkromná správa, prosím na meno [E]klipsoSVK napíšeme mi tam všetko čo budete mať napísanie tu "dole" čo všetko o vás požadujeme a boli by sme radi aby ste nám na to odpovedali rozumne pravdivo a samozrejme úprimné. Upozornenie: Ak budete využívať práva alebo niečo iné, porušovať RP pravidla a nehrať podla RP situácii a bude na vás veľa sťažnosti môžete byť vyhodený s "staff teamu" samozrejme keď budete vyhodený bude to s riadneho dôvodu. Budeme radi keď to nebudete brať osobne keď budete vyhodený! Prajeme vám veľa štastia. Pekný zbytok ďna!

Čo od vás požadujeme?
"Toto taktiež skopírujte a vedla napíšte "ZODPOVEDAM"

#1 - Mať 14 rokov a plus ako výhoda.:
#2 - Mať na serveru aspoň level 3, určite.:
#3 - Normálne vedieť komunikovať s hráčmi.:
#4 - Normálne komunikovať na Team Speak 3.:
#5 - Nebuď agresívny na hráčov ktoré niečo chcú.:
#6 - Je veľmi dôležita vaša denná aktivita na serveru.:

Čo urobíte keď hráč dá dotaz typu: Kde nájdeš Zero Shop  čo tam všetko je?: ((Skopírovať vetu a odpoveď napísať k tomu do "SZ")).
Čo urobíte keď niekto podá report za nepovolené ICly znásilnenie?: ((Skopírovať vetu a odpoveď napísať k tomu do "SZ")).

[LARP] - Aktuálna situácia ohľadom staff teamu? .- [CLOSED] -. Qvsvno8
[E]klipsoSVK
[E]klipsoSVK
Administrátor

Posts : 14
Join date : 29. 08. 17
Age : 23
Location : Slovakia, Bratislava.

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru