.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Životopis] - Nick Edwards

Goto down

[Životopis] - Nick Edwards Empty [Životopis] - Nick Edwards

Příspěvek pro Majo420 Thu Sep 07, 2017 11:52 pm

[Životopis] - Nick Edwards 9d05cbe31687dc6c743723e9f96eb477--paul-walker-movies-rip-paul-walker
Osobné informácie:

Meno: Nick                                                                                  
Priezvisko: Edwards
Datum narodenia: 14.3.1989
Miesto narodenia: New York
Vek: 28
Charakteristika:

Váha: 85kg
Výška: 188cm
Farba očí: Modré

Vzdelanie:

Central Park East 1 Elementary School
East Side Middle School
Eleanor Roosevelt High School


Prax:

2013-2015 - Autoservis San Francisco - Pozícia: Mechanik.
2015-2017 - Speed service L.A Ocean Docks - Pozícia: Spolumajiteľ auto-dielne.
 2017 - Hook Garage . East La - Pozícia - Brigádnik.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Príbeh:

...Nová kapitola života...

Pozerám sa z okna lietadla na vysvietené mesto Los Angeles, nová kapitola môjho života sa môže začať, hovorím si pred
budovou letiska.
Už hned z príchodu mi bolo jasné že toto mesto je ako stvorené pre mňa, všade samé auto-dielne kde by som sa mohol zamestnať,
Po príchode do centra vidím ako letí cez mesto Nissan R33 ktorý patrí Jessemu, v tom čase som ho ešte nepoznal ale druhý deň
som ho zbadal ako parkuje pri RC Bare, tak som pri jeho aute zaparkoval na mojom Dodge Challanger R/T. Pekná mašina, hovorím Jessemu.
Začal som s ním kecať o autách a o živote v tomto meste a tak sa začalo moje prvé priatelstvo .
Hned druhý deň na to ma Jess zobral do jeho servisu ktorý sa mi hned na prvý pohľad zapáčil, mal tam všetko čo potrebuje
skúsený mechanik na úpravu aút, a tak som si na seba obliekol svoje pracovné monterky a pustil som sa do úpravy svojho auta.
Ako tak čas išiel Jesseho som nejakú dobu nevidel a tak som nevedel čo s ním je, medzi tým som spoznal chlapa menom Dylan
ktorému som trocha poupravoval autíčko v Jesseho dielni a neminul ma ani môj prvý zarobok.
Asi 3 dni na to som sa stretol s Jessem ktorý bol v New Yorku pre nové diely na jeho Toyotu supru Mk3,
a tak sme išli do baru na pivo kde som mu porozprával čo sa dialo v meste ked bol preč.
Majo420
Majo420
Administrátor

Posts : 3
Join date : 05. 09. 17
Age : 25
Location : SK

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru