.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Morgen [LAFD]

Goto down

Michael Morgen [LAFD] Empty Michael Morgen [LAFD]

Příspěvek pro Riksa Tue Sep 19, 2017 9:35 pm

center]Michael Morgen [LAFD] Xj3YmmY[/center]
Žádost o zaměstnání
_____Základní informace


1.1 Jméno: Michael
1.2 Příjmení: Morgen
1.3 Titul:
1.4 Pohlaví: Muž
1.5 Věk: 44
1.6 Občanství: Americké
1.7 Bydliště: Motel LA
1.8 Telefonní číslol:720825484
1.9 Datum a místo narození: 16.4 1973
1.10 Kopie občanského průkazu: Michael Morgen [LAFD] Fu4QIbCMoWckFhqFmlR5uXCOJIsC8VppeavkaUq0Oj3xyGKy6y4c-FcV0X2glEmLb9uXuitoDOe9OnKF7d7EhbH7UcuV5tMYdQ-lue-i6IAWiDaAqZHpLzi-Z_Tqyo1860Zw9loLHdyUNrA_skukzeSCcZqGepYy6HIYyABeqxYUWPzaDNWZldvOQCWjCmvtloedwv2eoEE_WsB0AXV1Gop_2v2Y2gDfRnm6gOSvl4s3ocDjbhjhMrS6R8OaXMWqSbDktuOcr6Ut9ToBLJpk8yv_bdnFlYP_9-X3GY6GeD2UvoABnTVeAI2-Ack1p1F8Ltu0Vb2NHs7bxhgHN1ldf7Mm1vv2uFVNl5KACX9vfrlOt4BKSFcAd4QWVDWkAqnYxotp-klW72RRabNZ_J6PYMcvJgJI4PD-PBAti7L2oUfTg9iZQnFXQwMFHwPjognpiO8uwj6uit73DUrEdGQkyRXHDwa-fyGgIUlqe5yNPCmx62LqA6cmULUZQMk9d6kbb5ze-IWBlZGniGjGIU9nTPWK6kp5v3vAdNO9Iej-Fg6symnq01Xx5lI35DGNOPZMRxXhb2ExqhTwNj2seSTEcW4NC0oAc8xM2jorVXWH4w=w847-h635-no
1.11 Odkaz na životopis:http://losangelesroleplay.forumotion.eu/t76-michael-morgen


_____Zdravotní stav


2.3 Měl jste nějaké vážné nemoci? (vypište jaké) Ne
2.5 Jste pracovně schopný a neomezuje Vás žádné zranění ať fyzické, tak psychické? Ano



_____Průkazy a trestní rejstřík


3.1 Vyplňte veškeré Vaše průkazy (Průkaz, který vlastníte, proškrtněte políčko - x)
Řidičský průkaz A [x]
Řidičský průkaz B []
Řidičský průkaz C []
Řidičský průkaz D []
Letecký průkaz []
Lodní průkaz []

3.2 Byl vám někdy odebrán řidičský průkaz: Nebyl
Důvod odebrání:

3.3 Měl jste nějaké přestupky: Nebyl
Jaké přestupky:

3.4 Byl jste někdy celostátně hledaný:Nebyl
Proč jste byl celostátně hledaný:

3.5 Byl jste někdy zatčen: Nebyl
Proč jste byl zatčen:


_____Zkušenosti




4.2 Pracoval jste někdy  jako hasič:Ano
Sbor:NYCFD
Hodnost: Lieutenant
Důvod Vašeho odchodu/výpovědi: Stěhování

4.3 Máte nějaké jiné zkušenosti s touto prací: Ano mám



Další informace

5.1 Proč jste si vybral LAFD:FD je to co mě celý život láká. Tato práce by mě každý den naplňovala a motivovala dále v životě. Už jsem se seznámil se základníma věcma a dokáži některým věcěm porozumět. FD je také ve městě ve kterém momentálně žiji takže to nemám daleko.

5.2 Proč bychom měli vybrat právě Vás a co můžete nabídnout: Myslím si že jsem dost učenlivý. Dokáži se rychle učit novým věcěm. Dále mám zkušenosti s praci.
U FD mám zkušenost s vozidli, požáry. Dokáži psychicky unést tuto práci. Má povaha patří mezi klidnou. Věci řeším s rozumem. Můžu také nabídnout obětavost a samozdřejmě důvěru celému FD. Pokud se mi nakáže rozkaz okamžitě se ho snažím dodělat.

Riksa
Administrátor

Posts : 2
Join date : 18. 09. 17

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru